Strona wykorzystuje pliki cookie (tzw. ciasteczka) zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Przeczytaj szczegóły w zakładce "Polityka prywatności".

close

O nas

 

OSTUDIO MODA jest młodym i energicznie rozwijającym się importerem odzieży włoskiej, francuskiej, angielskiej, tureckiej jak i wielu innych.

OSTUDIO MODA to odzież z kolekcji najlepszych marek, usługi na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne i miło zaskakujące ceny dogodne dla każdego! 

 

RÓWNIEŻ W ROZMIARACH XXL!


Nasze kolekcje skierowane są do kobiet znających swoją wartość- indywidualistek, które same siebie kreują. Dla kobiet posiadających wyczucie smaku, które nawet podczas weekendów z przyjaciółmi czy rodziną cenią sobie elegancję, naturalność, wygodę ujętą w krojach najmodniejszych koszul, marynarek, spodni, żakietów, spódnic i płaszczy.


Wszystkie artykuły starannie dobieramy do sezonów kierując się przede aktualnymi trendami. Oferujemy jedynie najwyższej jakości, ponadczasową odzież damska spośród bardziej lub mniej znanych światowych marek.

 

Pomimo dużej różnorodności naszej oferty wszystkie artykuły mają jedną wspólną cechę - są znakomitej jakości i charakteryzują się wyjątkową nietuzinkowością.Dla stałych klientów ciekawe promocje i rabaty!

Życzymy udanych zakupów!
właścicielem serwisu internetowego OSTUDIO MODA jest AZTEC Sp. z o.o. z siedzibą ul. Gen. Zajączka 19 lok. 58, 01-505 Warszawa, wpisana przez Krajowy Rejestr Sądowy pod nr 0000247624, NIP 526-22-17-246, REGON 013117568. tel. : +48 22 240 05 40 (od 10:00 do 18:00 / od poniedziałku do piątku) lub 24h przez e-mail: info@ostudio.pl
COPYRIGHT © www.ostudio.pl
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Producenci